Prosinec 2009

PF 2010

31. prosince 2009 v 20:31 | Ackar(foxmer) a Kryšan |  Oznamy

Aje to tu...............................koniec starého roka a začiatok nového.....hm........aké je zo zvláštne....... koniec.Tento rok sme všetci priatelia,všetci kamaráti a hlavne všetci bioblogery zažili veľa dobrého,veľa sa z toho BIO sveta dozvedeli.......videli sme nové série.......Stars a Glatorian...............pokecali sme si,skamarátili sme sa :-) atd.Mne sa tento rok čo sa týka stalo veľmi veľa dobrých vecí na blogoch................napr. ostatný(teda vy) blogeri mi písali do komentov,že mám také dobré výtvory ako Mata-Nui,že som druký Mata-Nui.......že som dokonca lenší ako Mta-NUi........dakujem im za to všetkým,ale ja si myslím,že ja niesom a ani nebudem.Ja si myslím,že Mata-Nui je jeden z mála,ktorý vedia takto staviať a ja som len podpriemerný staviteľ.

Tento rok sa k nám vrátil aj Krika alias. Mata-Nui(už spomínaný :D) aj....................... aj spolumajiteľ tohto blogu Kryšan opustil svoju stránku a pridal sa tu ku mne.........................Veľmi pekne sa mu za to chcem odvdačiť a dúfam,že aj po další rok tu bude so mnou viesť tento blog.Dakujem všetkým ako sú napr. Vastus,Xerox,MataNui,Tahu(lukas),Gamatunga,Conner,Radagabi,Gresh,Vorox a mnoho dalších ako je napr. Toa Ignika(bývalý biobloger).Dakujemvšetkáým ešte raz naposledy v tomto roku a teraz odovzdávam slovo Kryšanovi.

-----

Díky foxi. Zdravím přátelé! Rok se s rokem sešel a je tady zase ten silvester, celá rodina sedí u stolu, louská oříšky a čeká na půlnoc (akorát já tu sedím a píšu Vám) . Je hodně lidí kterým bych rád poděkoval, Foxmer už většinu vyjmenoval, tím myslím všechny Naše návštěvníky kterří čekají na článek a snad se i nad některým zasmějou :) . Ten kdo nebyl výše zmíněn je sám Foxmer, velice mu děkuji za vše co pro mě a Vás udělal. Nějak jsem ztratil slova. Jo nechtěl jsem vám to říkat, ale Foxmer sem chtěl dát svoji fotečku, ale odemně to nemáte!!! Kdo mu to řekne dostane přez hubu :D. Do nového roku my oba Vám chceme popřát hoooodně lega! HOOOOOOOOOOOOdně štěstí, ještě více zdraví a nakonec úplně mega obrovskou várku lásky a přátelství!!!!! (kýčovité ale pěkné). Takže ještě jednou na konec HEZKÝ SILVESTR A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK PŘEJE KRYŠAN A FOXMER !!!!


Zdaaaaar !!!!

Vastusovy příhody, aneb: Proč nikdo nemá rád Vastuse

26. prosince 2009 v 1:11 | Kryšan
Taková koninka, vtip je slabej a není moc vtipnej ale stejně to sem hodim, už jenom pro Vastusovu blbost

Mata-nuiho poslání vánočního klidu a míru :)

24. prosince 2009 v 0:01 | Kryšan |  Čo je nové?
Mata- nui vám chce zdělit pár slov
Zdravím čtenáři Kryšan mě poprosil abych vám zdělil pár slov. Vánoce jsou za dveřmi! Za nějakou dobu dostanete pěkné dárečky! Uvidíte se s příbuzným! Najíte se kapra a bramborového salátu! Vlastně, kecám tu samé voloviny, nemůžu Vám poradit jak naložit s dárky, sníst kapra nebo kuřecí řízek (popřípadě hovězí nebo vepřový :D). Všechno je jenom na vás, hlavně buďte šťastní !!! Počkat, Kryšan mě ještě poprosil abych předal tuhle květinu pár lidem....
To jest pro pšechny čtenáře které sem chodí pravidelně a také pro foxiho který dovolil Kryšanovi podílet se na tomto přenádherném blogu ! Takže to je pro vás přátelé !
Přeji pěkné svátky všem !!!!

Môj Metus(had)

23. prosince 2009 v 10:00 | Ackar(foxmer) |  Moje výtvory
Nebuem zbitočne k tomu komentovať......nece sa mi :D ok?Môj nápad pre Vás do súťaže

21. prosince 2009 v 10:00 | Ackar(foxmer) |  Moje výtvory
C.č.Oznamko a moje zbírka :)

19. prosince 2009 v 10:22 | Kryšan
Tak nejdřív to oznamko. Nápady na články mám, ale nalada je úplně jinde, lítám od obchoďáku k obchoďáku a hledám dárky pro rodiče. 23. prosince v 23:59 Vás Toa Mata-Nui vánočně naladí, a připraví k dárečkům. Pokud se povede, na silvestra bude new Kryšanova mise. A od nového roku? U mě žádne změny nebudou, bohužel vás musim sklamat, ale ty první měsíc toho moc nebude, protože budeme psát test za testem. Teď vám ukážu mojí zbírku!

Bionicle news(1)!

18. prosince 2009 v 21:50 | Ackar(foxmer)

Ahoj!Ja som Onewa a budem Vás sprevádzať týmito BIO novinami/spravodajstvom.Na požiadanie(skôr rozkaz) hl. majiteľa tohto blogu(Ackara(foxmera)) som odteraz špeh tohto blogu a budem sledovať,čo sa deje v BIO a v BIO blogerskom svete deje.Každé vydanie bude mať 2 alebo 3 témy,o ktorých sa budete dozvedať viac a viac.Tieto témy budú skutočné,nie falošné.Budú obsahovať drby o Vás atd..Tak ideme na to:

Nektann

13. prosince 2009 v 10:01 | foxmer
Tak to je on!..........aspon si myslím :D .Nie moja výroba...ja nemam Nektanna....teda Vezoka :D........ja mam iba Zaktana.....ale ked chcete mozem postavit nejakeho.........Zozakana :D.......................thak zatim caw :D

Behind-the-scenes?

11. prosince 2009 v 18:48 | Ackar(foxmer) |  Čo je nové?
Behind-the-scenes?Píšte komenty a sry,že tu nič dlho nebolo.Dúfam,že sa nehnevate.... :-)

Kryšan (jako výtvor!) MISE

7. prosince 2009 v 11:06 | Kryšan |  Výtvory Kryšana
Tak tady máme Kryšanovu misi, ale pře tím vám chci povědět že jsem si v pátek koupil Kiinu! tu je obrázek
Je úplně NICE ten trojzubec je větší než jsem čekal. Ale teď už přejdeme k Misi!!! C.č. !!!

Kryšan (jako výtvor!) Návod

5. prosince 2009 v 11:18 | Kryšan |  Návody,súťaže...
Chcete MĚ mít doma? Klikněte na Celý článek a můžete si MĚ postavit. (není to jak píšu "mě" velkým, známka narcisizmu?)