Září 2008

Toa Pohatu

30. září 2008 v 13:35 | foxmer
Toa Pohatu
Vždy patřil k přátelštějším Toa,Pohatu rád vídal,jak se tým schází a je rád,že jsou interní souboje věcí minulosti.Je považován za nejloajálnějšího a nejspolehlivějšího člena týmu,je to pohodář a má takový smysl pro humor,že si ho oblíbil i Kopaka.Jenže Pohatu je i urputný bojovník, hlavně když má pocit,že někdo ohrožuje slabé.

Maska: Kakama Nuva,Velká maska rychlosti

Zbraně: Rotační vrtule/vrtací drápy,Midak Skyblaster(odpaluje světelné koule)

Citát:"Víte,viděl jsem už vylézat zpod kamenů spoustu brouků,kteří měli větší úroveň nežli Makuta.A já jsem Toa z kamene-já se v tom vyznám."
SÍLA:13
HBITOST:10
TVRDOST:14
MYŠLENI:11

anonimní odkaz

29. září 2008 v 15:00 | foxmer
 Na vašem blogu http://bioniclestory.blog.cz
Vám
návštěvník, který se podepsal jako tahu(lukas),
zanechal tento vzkaz:
"vím že te do toho nic ale mohl bys
udelat reklamu na my blog?sou tam new veci a napiš aby tam
chodili a nechávali komenty prosím!!!!pomož mi"
ano,rád ti pomozem aj s inymi vecami oks?ahoj a pls urob aj ty mne reklamu na blog prosííííííííííííííííííím ano?dakujem.

Vamprah

28. září 2008 v 13:35 | foxmer
Vamprah
Vamprah je skutečný lovec z bratstva Makuta,jehož požitkem je tiché pronásledování úlovku.Ani jeho spojenci z něj nemají dobrý pocit.Díky své masce a svým pokusům se nyní doslova pase na nadějích a snech ostatních.

Zvláštnost:Vamprah nesnáší,když lovecká sezóna příliš brzy skončí,často si se svým úlovkem pohrává,než zlikviduje jeho světlo.

Maska:Kanohi Avsa,Maska hladu-díky ní Vamprah vysává světlo/energii z cíle na dálku.

Zbraně:Tridax Pod deska se stinnými pijavicemi,drápy,ostrá křídla.
SÍLA:15
HBITOST:13
TVRDOST:15
MYŠLENI:14

Antroz

26. září 2008 v 13:35 | foxmer
Antroz
Antroz je vůdcem sil Bratrstva Makuta v Karda Nui.Je agresivní,neumí plánovat na dlouhou dobu,spíš je zuřivý bojovník.Podle něj se bitvy nevyhrávají složitou taktikou a strategií-když rozdrtíš nepřítele dřív,než on rozdrtí tebe,pak vyhraješ.Na rozdíl od bratstva Makuta z Metru Nui nikdy nepodceňuje protivníka.

Zvláštnost: Antroz je vzácností v bratství Makuta,protože má cit pro čest.Raději by například vyhrál ve spravedlivém souboji,než aby udeřil zezadu.

Maska:Kanohi Jutlin,Maska zkaženosti.Předměty v jejím vlivu hnijí a rozpadají se.

Zbraně:Tridax Pod deska se stinnými pijavicemi,drápy,zuby

Citát:"Toa slouží na tomto světě důležité věci-pomáhají mi udržovat mé drápy ostré."
SÍLA:16
HBITOST:12
TVRDOST:16
MYŠLENI:14

Chirox

24. září 2008 v 13:35 | foxmer
Chirox
Vědec Bratrstva,ale nejvíce jej proslavila skutečnost,že Rahi,které vyrábí,jsou zákeřní a ničiví. Není takový bojovník jako Antroz,ale je lstivější a má větší sklony k zákeřnostem.

Zvláštnost:Chirox se narodil pro experimenty a neustále si pohrává s létajícími a plovoucími nestvůrami Karda Nui,aby vytvořil nové a ještě děsivější stvůry.

Maska: Kanohi Shelek,Maska ticha-může způsobit,že terč dočasně ztratí schopnost slyšet nebo mluvit

Zbraně:Tridax Pod deska se stinnými pijavicemi,hákové nože,zuby

Citát:"Všichni jsme věděli,co udělat Toa na Destral-nebyly nic jiného než surovina pro moje Rahi."
SÍLA:15
HBITOST:12
TVRDOST:15
MYŠLENI:16

Koment na blog Kriki

22. září 2008 v 15:00 | foxmer
Tak máme tu první koment na Krikův blog.Doufám,že se Krika nerozhněvá.Tak začneme.Co se týká designu Krikova blogu je to celkom dobré.Já by sem dál hodnotění asi 8(všechno z deseti).Mal by kousek ještě zapracovat na designu podle mňe.Krikovi výtvory jsou velmi pěkné,designově gooooooooooood.Vidno,že Krika je velmi talentovaný.Za jeho výtvory mu dávám 9.Stroje staví dlouhé a zložité,co je můj styl.Jen skoda,že nedává naně návody jako já.Má dobré nápady a to se ceňí.Souteže a bleskovky celkem ujdou.Na to,že má jet tři boje,jsou celkem dobré.Já dávam 7.Co bych ještě dodal,než..........................jeho blog je prostě gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooood.Co se týka okomentovaných blogů,já mu dávam v mém řebříčku 8.Doufám,že jsem tě nesklamal,Krika.Tak zatím.Další koment bude na blog Fláji.Ahoj.

Takanuvův blog-11.srpna

20. září 2008 v 12:00 | foxmer
11. srpna

Uvolnil jsem čisté stíny na přicházející Niazesky. Udeřil jsem je jako pevnou zdí. Točili se, byli navztekaní a potom se vrhnuli do močálu. Obrátil jsem se k Pohatu a Gali a očekával jsem gratulace k vítězství v boji. Ale jediné co jsem viděl na jejich očích byl strach.

"Co…….to……bylo?" ptal se Pohatu. Jen co to dořekl na mě namířil zbraň!

"Přišly nějaké změny ...," odpověděl jsem.

"Vidím," řekl Pohatu. "Divil jsem se, zda je Makuta metru Nui stále naživu a pokud ano, kde ho máme - tuším, že to vím, že ano?"
Zdroj:Flája.

Taková malá soutež 1

18. září 2008 v 16:10 | foxmer
Mám nápad!Kdo my pošle neklepší hlavu,kterou vymyslel,dostane na účet 20k oks?Ale né maska a max. počet zbraní a nebo spojek(bud a nebo) je 10.Tak ahoj.
S pozdravem Foxi

Takanuvův blog-7.srpna

18. září 2008 v 12:40 | foxmer
7. srpna

"Nemáme na to čas," zabručel Pohatu. Použil svou moc, aby mrštil kamenné bloky na blížící se Niazesky. Ale byly dobří letci a vyhnuli se jeho útoku. Gali udělala vodní prasklinu. Nepotřeboval jsem říct, že je z nich nic více než prašivina. Začal jsem z kopí používat světlo proti nim ... ale pak jsem si myslel, co když to není dost silné? Co když jeden nebo dva poškodí Pohatua nebo Gali? Udělal jsem rozhodnutí ... a vyvolal svou pravou paži, abych vyzval moc stínu.
Zdroj:Flája.

Takanuvův blog-4.srpna

16. září 2008 v 13:00 | foxmer
4. srpna

Letěli jsme jen chvíli, ale Gali uviděla něco dole. O chvilku později jsem to viděl taky - půl tuctu hmyzáků, každý přibližně sedm stop vysoký, létající blízko povrchu bažiny. Každý měl čtyři ramena s odpornými žihadly na konci. "Co jsou zač?" Zeptal jsem se.

"Slyšel, že se jmenuje Niazesk," odpověděl Pohatu. "Několik málo zvířat ze zájmového chovu Makutů, kteří je nějakým způsobem transformovali do velkých škůdců, které vidíte. Lepší zůstal dál od nich, oni jsou -"

Zlostné bzučení ho přerušilo. Niazesk si nás všiml a letí k nám!
Zdroj:Flája.

Kolhii-HKH VS. LKI 1.zápas-Liga Toa

14. září 2008 v 15:33 | Ackar(Foxmer) |  Kolhii
Slávnostně otváram nové boje v Kolhii!Je to vlastně jiné než Kolhii ale........ááááááááááá tadyhle jsou naši moderátoři:
P.S.přeji příjemnou a ničim nerušenou hru hihi.

Takanuvův blog-28.července

14. září 2008 v 7:00 | foxmer
28. července

Byl jsem připravený na blížící se oranžovou figuru, létající nemožně vysokou rychlostí. Gali se v klidu dívala na nově příchozího. Měla umístěnou ruku na mém rameni, což je signál, že všechno je v pořádku. A taky tak bylo, nově příchozí byl Pohatu, ale moc nevypadal jako Toa kamene.

Podíval se na mě nahoru a dolů a řekl: "Nemůžu říct, myslím, že je to velká část barevné změny."

"Ty bys měl mluvit," odpověděl jsem. "Jsi oranžový."

"Jo, ale nosím to dobře," řekl šklebící se Pohatu.
Zdroj:Flája.

Burze

13. září 2008 v 9:10 | foxmer
Je tu nová možnost,kde můžere uplatnit své kredity.Každý se múže zapojit a kupovat si vylepšení pro svého bioše.Každý má na začátak 10 k,které může využít jen na burzě.Dneš ní ponuka je:

Cena: od 1 k
Funkčnost:přímý boj
další info:obrana a útok +10
Do komentárů píšte kolko dávate,ale vůbec či ji chcete.
Maximum kreditů v soutěži/burze je 20 a burze trvá do 30.9.2008.
P.S.nemusíte se zapojit,ale kdo chce tuhle zbraň a vyhrá,dostane polovinu kreditů vás všech a když prohráte,dostanete vy svoji polovinu zpět(v celých číslech) a další ponuka bude 1.10.20008 tak ahoj.

Takanuvův blog-24.července

12. září 2008 v 12:45 | foxmer
24. července

"Víš o Řádu na Mata Nui," řekl jsem Gali. "Řekli mi, že ano. Zmenšili sluneční hodiny a dali mi je. Když na ně zasvítím světlem, ukážou mi na místo, odkud může být Velký Duch probuzen." Gali se na mě podívala, jako bych měl další dvě hlavy. Zeptala se mě, jestli jsem si jistý, byl jsem v pohodě, když jsme oba uviděli a blyštivě pomerančovou bytost na východě. Blížilo se to k nám a moje temná strana mě nutila, abych se připravil k útoku. Bylo stále těžší a těžší odolat těmto impulsům - a možná v tomto případě měli pravdu. Konec konců, já nikdy neviděl žádného oranžového Toa ...
Zdroj:Flája.

Vyhodnocení:Soutež 2

12. září 2008 v 12:19 | foxmer
Tak je tu oneskořené vyhodnocení Soutěže 2.Na 1.místě je ako vždy Flája a tak získává 50k.Potlesk!A na druhém místě je Krika s 30 k.Doufám,že i vy se zapojíte do dalších soutěží.Tak zatím.

New hra!

11. září 2008 v 18:29 | foxmer |  Oznamy
S pozdravom Foxi

Takanuvův blog-21.července

10. září 2008 v 14:00 | foxmer
21. července

Gali byla připravena k hledání ostatních Toa Nuva, ale já jsem cítil, že musím něco udělat ještě předtím. Vzal jsem svoje sluneční hodiny a umístil je na rozbahněnou zem. Vyzářil jsem paprsek světla na hodiny a stín ukázal na východ. "Dobře, tak dál tímto směrem," řekl jsem. Gali se na mě zmateně podívala. "Jsou to ty sluneční hodiny, které Lewa získal z ostrova Mata Nui? Jak jsi je tak zmenšil? A na co jsi je použil?" Bylo to moc otázek, abych mohl odpovědět.
Zdroj:Flája.

BIO-boje-šance hrát-inštrukcie 2/2

8. září 2008 v 12:00 | foxmer |  Oznamy
Tak a je tu 2.bod:
2.Vyberte si obranu pred útokmi.HP teda Sílu Obrany máte 300.K dizpozícii máte 3 fľaštičky,ktoré vám dodávajú HP a 1 ampulku,ktorá vám dobije 100 Toa Síly.Každá fľaštička vám dobýja 100 HP.Vyberte si 2 obranné útoky:

Takanuvův blog-.17července

8. září 2008 v 11:00 | foxmer
17. července

Gali se na mě podívala, jako kdyby mě viděla poprvé. "Co se ti stalo?" zeptala se. "Tvoje brnění ... maska ... a je to mnou, nebo jsi větší?" O tmavším brnění a masce jsem již věděl. Bylo to vedlejší efekt útoku pijavicí stínů na metru Nui. Ale já se dokonce i zvětšil? Ano, asi ano, i když netuším proč. Co to znamená? Chtěl bych to zastavit, nebo bych si měl zachovat tuto velikost? Turagové mohou znát odpovědi, ale nikdo okolo není. Podobně jako v příliš mnoha situacích v poslední době, bych rád věděl, co se stalo.
Zdroj:Flája.

Mistika na Slovensku!

7. září 2008 v 20:51 | foxmer |  Oznamy
Konečne su Mistika u nás a aby som nezabudol,zastupuje ma Krika takze dufam že niečo nevivedie.Tak ahoj!